Konuyu Kapat 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAŞSAVCI VELİ SANI UĞURLADIK
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
Başsavcımız Veli SAN ve eşini hazin bir törenle uğurladık
Savcı beyin eşi Cihan SAN’IN okuduğu Sakarya şiiri büyük alkış aldı.
“Her idareci görev yaptığı yerde bırakmalı bir eser eseri olmayanın yerinde yeller eser” diye her zaman yazıyorum veli beyde Polatlıya eser bırakarak gitti Adliye lojmanı ve adliye sarayı projesi ile her zaman anılmaya devam edecek en önemlisi Polatlımıza çok büyük dostluklar bıraktı,eşine ve kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum yeni Başsavcımız Naim KARAAĞAÇ Beyede yeni görevinde başarılar diliyorum.
BAŞHEKİMİ UĞURLADIK
Duatepe Devlet Hastanemiz başhekimi uzm.Dr.Canan ATAKAN
Açtığı davayı kazanarak tekrar Ankara’ya döndü
Vatandaşlar ve hastane personeli “Polatlıya kalıcı Başhekim istiyoruz,her yıl yeni bir Başhekim geliyor tam alışıyor tayini çıkıyor yüzde yüz yerli Ali Rıza KOÇOĞLU Gibi bir Başhekim istiyoruz
Diye tepki gösterdiler ,ilgililere duyurulur.
NT MAĞAZASI AÇILDI
Ankara caddesine açılan NT Kitap mağazası açılışında izdiham yaşandı
Açılışta bayanlara kuranı kerim ve kitap dağıtımı yüzünden büyük izdiham yaşandı Ayaş FOLKLOR EKİBİ BÜYÜK ALKIŞ ALDI Açılışa Kaymakam Belediye Başkanı ve büyük halk topluluğu katıldı Polatlımıza hayırlı olsun “EĞİTİM ŞART”

KAR TARAFİĞİ RAHATLATTI
Geçtiğimiz hafta 72 saat yağan kar Polatlımızda trafiği rahatlattı,vatandaşlar toplu taşıma araçlarını tercih ederken Şehir içindeki trafik lambalarının fasılalı yanması tüm Polatlıları memnun etti trafik akışı daha kolay oldu diyen vatandaş tüm lambaları fasılalı dikkatli geçişi kullanmak istiyorlar.
TIP BAYRAMINI KUTLADIK
Kaymakamımız Hastanemize gelerek tüm doktorlarımızın ve personelin tıp bayramını kutladı nazik davranışından dolayı kendisine hastanemiz adına teşekkür ediyoruz.

2012 DE KIYAMET KOPACAKMI
Yaşanan felaketler Mayalar'ın 2012 kıyamet senaryosunu gündeme getirdi. Bu durum dünya eksenindeki değişime bağlanıyor. "Felaket sürer" diyen de var,Filmi yapılan her şey gerçek oluyor ertesi gün filminde Tsunami senaryolarını izlemiştik ,şimdi gerçek oldu ay tutulması sonrası depremler yaşadık şimdide ay dünyaya çok yaklaşacak ,felaket senaryoları hazırlanmaya başladı dünyanın ekseni kaymış diyorlar Allah sonumuzu hayretsin .
Hoşça ve sağlıklı kalın
16.03.2011 22:52
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Konuyu Kapat 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi