Konuyu Kapat 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SAYIN VEKİLİM HOŞGELDİNİZ
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar
****

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Üyelik Tarihi: 11.03.2011
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
SAYIN VEKİLİM HOŞGELDİNİZ
[Resim: tjlu9.png]
SAYIN VEKİLİM Tülay SELAMOĞLU HOŞ GELDİNİZ 11/10/2013
"Polatlı halkının istekleri"
40 tane ilden büyük olan 94 tane köyü olan 120 bin nüfuslu ilçemizin
Polatlı Duatepe Devlet Hastanemizde Çocuk Doktoru yok.
Bir tane doktor var oda raporlu,izinli olduğunda Poliklinik resmen kapanıyor,Başhekimimiz açığı kapatmak için yoğun işleri arasında kendisi çocuk doktoru olarak poliklinik yaptı fakat çözüm olmuyor,Hastanede işleri aksıyor.

Sağlık Bakanlığı,Ankara valiliğine,kamu hastanelerine ,Bimerden Başbakanıma ,Televizyonların sabah programlarına ,gazetelere yazdık sadece ilgili yerlere yazı yazdıklarını söylediler. çözüm bulamadık.
Sizden bir Ankara milletvekilimiz olarak bu küçük yavruların perişan olmaması Ankara'ya taşınmaması için yardımcı olmanızı Polatlı halkı adına rica ediyoruz.
Ayrıca 7 tane pratisyen doktor 2 tane dahiliye uzmanı ve 3 çocuk doktoru ihtiyacımız var
YENİ BÖLGE HASTANESİ
Sayın vekilim toplam 300 yataklı 2 hastanelerimizi kapatıp BÖLGE HASTANESİ" ADI altında yine 300 yataklı hastane yapıyoruz ,Ankara ve İstanbul'dan askeri birlikler zırhlı birlikler Mamak muhabere okulu,Tuzla piyade okulu gibi askeri birliklerin Polatlıya taşınacağı 100 bin nüfus geleceği konuşuluyor ve biz 20 yıldır Polatlıda hastanelere ek bina yapıyoruz.önce çarşıdaki eski yıkılan binaya ek bina yaptık daha sonra şehitlik acil ek binasını yaptık.Nüfusun her gün arttığı ve devamlı göç alan Polatlıda yeni hastaneye taşındıktan bir ay sonra yine ek binamı yapacağız.? Neden 500 yataklı hastane yapılmıyor,ileriyi göremiyor muyuz.?En azından bina yapılsın içinin tefrişatı sonra yapılsın.

BAŞBAKANIMIZ Ankara ya 3,600 yataklı şehir hastanesi temelini attı bu devasa hastanelere ve bizim bölge hastanemize Doktor bulabilecek miyiz.?

PANOROMİK MÜZE
Polatlıda Sakarya zaferi anısına 4 yıl önce temeli atılan ve mahkemelik olan panoramik müze ve Mehmetçik heykelinin bulunduğu kartal kaya bir mezbelelik haline geldi.Başbakanımızın ve bakanların 3 yıldır bu yıl açılışını yapacağız demelerine karşı "mahkeme süreci "devam ediyor deniliyor,Genel Kurmay iletişim daire başkanı tuğ General Baki KAVUNCU Geçen yıl beni telefonla arayarak mahkeme sürecinin bittiğini bizzat söyledi,Bundan sonra DDY Vakfı inşaatı tamamlayacak diye açıklama yaptı.DDY Vakfına defalarca yazı yazdım en son Hürriyet Ankara'ya yazdım gazete muhabirlerine Hürriyet Ankara'ya tam sayfa haber oldu.TCDD VAKFI Gn.Md.Yavuz KIRAN 10 Milyon TL Para lazım
kaynak sıkıntısı olduğu için inşaat durduruldu diye açıklama yaptılar ,Şehit kanı ile sulanan bu tepe şimdi, tinerci yuvası ,içki şişeleri ile geçmişimize nasıl sahip çıktığımızı gösteriyor.
Polatlıda ilk defa vatandaşlar eski dönemde olduğu gibi vatandaşlar atılan temelleri taksi bagajında meclise götürme devri başladı,Başbakanımız ilk defa başlattığı projeyi yarım bıraktı
7 31 diye eleştiri yapıyorlar..lütfen bu konuları başbakanımıza iletin saygılarımla.L.C.V mahir yavaş
GSM 0 541 320 37 31
13.10.2013 11:55
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Konuyu Kapat 


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi