Konuyu Kapat 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KAYMAKAMLIK “OTOPARK YOLU “ÇİFT YOL OLSUN
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar
****

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Üyelik Tarihi: 11.03.2011
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
KAYMAKAMLIK “OTOPARK YOLU “ÇİFT YOL OLSUN
KAYMAKAMLIK “OTOPARK YOLU “ÇİFT YOL OLSUN
Değerli okurlarım Kaymakamlığımız ISO 9001Kalite belgesi almış hayırlı olsun, fakat otoparkta bir sorun var Emniyet müdürlüğünün trafik büro amirliğinin bu binada olduğunu düşünürsek” herkesin baktığı fakat görmediği “olayı sizlere anlatayım. Kaymakamlık oto parkına girmek için aracınızla giriş rampasından hemen sağa dönmek istiyorsunuz fakat karşıdan çıkış yapan bir araç size sellöktör yapıyor ve geri manevra yapmak zorunda kalıyorsunuz.
Tekrar giriş yapıyorsunuz aracınızı uygun bir yere park ediyorsunuz fakat yaya olarak yine araç yolundan yürümek istiyorsunuz karşınıza bir araç çıkıyor yol o kadar dar ki araçla insan yan yana geçemiyor mecburen kendinizi çimlerin üzerine atıyorsunuz burada yapılacak olan yolun genişletilmesi ,çit yol olarak giriş çıkışın ayrılması yanına yaya yolu açılması veya iki tane tabela koyarak giriş çıkış yönleri ayrılabilir .kaymakamlık önünden giren araç arka taraftan devam ederek adliyenin arkasından ticaret lisesi duvarı yanındaki yoldan çıkış yapılabilir.
Kaymakamımız ve protokol hep meydanda indiği için oto parkı görmeleri bu sıkıntıyı görmeleri imkansız, kimsede zahmet edip kaymakamımıza bu konuyu iletmediği için
Yıllardır bu dar girişte araçlar ve yayalar giriş çıkış için mücadele veriyorlar.Bunu yapan mühendisi buradan bir geçirmek gerekir.”Gazeteci arkadaşım Güven HAFIZOĞLU kaymakamlık camlarını yazmaktan galiba oto parkı yazmaya fırsat bulamamış.”
Daha öncede belediye binamızın duvarına mantoloma yerine 26 adet klima ve hortumlarla kaplandığını ve görüntü kirliliği olduğunu yazmıştım kimseden olumlu veya olumsuz bir ses çıkmadı.
Kaymakamımızın ISO Kaliteli olduğuna göre bu konuya duyarlılık göstereceğine inanıyorum.


TBMM BAŞKANI Cemil ÇİÇEKTEN YANIT
Cemil beye
“YENİ ANAYASAYA İDAM CEZASINI KOYARAK "TERÖRÜN ÖNÜNE GEÇEBİLİRİZ"
POLATLIDAN MAHİR YAVAŞ” diye ileti göndermiştim iletime dün cevap geldi
CEVABİ YAZI AYNEN ŞÖYLE
Sayın Mahir YAVAŞ
Yeni anayasaya ilişkin görüş ve önerilerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum. Amacımız yeni anayasayı sizlerin katkılarınızla hazırlamaktır.
Görüşleriniz görevli uzmanlar tarafından tasnif edildikten sonra komisyon üyesi milletvekillerimizin bilgisine sunulacaktır.
İlginizin devamını diliyorum.
CEMİL ÇİÇEK
Türkiye Büyük Millet Meclisi
Başkanı


KURBAN DERİSİ SAVAŞLARI BAŞLIYOR
Her yıl olduğu gibi Türk Hava kurumu ,dini cemaatler ,yardım kuruluşları ve depremzedeler için vatandaşa kurban derisini kapmak için bir savaş başlayacak fakat THK ile köşe kapmaca oynamayacağız., Basından okuduğumuz kadarıyla
THK “Bu yıl vatandaşın başka yerlere bağışladığı deriler” için “ihbar” gibi bir durumun söz konusu olmayacağını belirttiler
Elde çok sağlıklı rakamlar yok ama kurban derisinden 50 milyon liralık (alışık olduğumuz hesapla 50 trilyon liralık) bir hasılat elde edildiği varsayılıyor.

Bu paranın önemli bir bölümü depremzedelere yönlendirilebilir...

Dedik ya THK verileni reddetmeyecek ama verilmeyen üzerinde hak iddia etmek gibi bir durumu da olmayacak...
Derinize sahip olun gönlünüz nereye yatıyorsa siz oraya verin.
Hoşça ve sağlıklı kalın.
02.11.2011 23:01
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Konuyu Kapat 


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi