Konuyu Kapat 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DİZİLERİN ESİRİ OLDUK
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
DİZİLERİN ESİRİ OLDUK
DİZİLERİN ESİRİ OLDUK
Değerli okurlarım “Aptal kutusu “ olarak nitelendirilen ve bizleri esir alan televizyon kış mevsiminin gelmesi ile dizilerde patlama yaptı.Hangi kanalı açsanız bir diziye yakalanırsınız.
Çoluk çocuk ailece dizlerimizin üzerine çökerek dizileri izlemeye çalışırken evin erkeği kurtlar vadisini, Evin kadını İFFET dizisini çocuklar ,çocuklar Duyması’nı izlemek istiyor.
Her aile bireyine ayrı bir televizyon mu almamız gerekiyor.?
Tabiî ki bu yüzden evde kavga çıkıyor .Öyle geçer bir zamanki Carolini taklit eden çocuklar
Kurtlar vadisine özenen gençler çocuklar duymasın dizisindeki haluka özenen taş fırın erkeği babalar.
Yaprak dökümü ve kurtlar vadisi gibi uzun yıllar süren diziler insanlara hiçbir eğitim vermezken dizilerden etkilenen vatandaşların hayatları olumsuz etkileniyor.
yeni dizilerden. firar. İstanbul’un altınları,iffet,adını feriha koydum,kuzey ve güney,kalbim seni seçti,muhteşem yüzyıl, selvi boylum al yazmalım,Geniş aile
reis, aşağı yukarı yemişliler, İstanbul’un altınları, papatyam” ve “sihirli annem”
Anneler ile Kızları,umutsuz ev kadınları, Arka Sokaklar”, “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, Bizim Yenge, gibi aklımda kalan dizilerden sadece bazıları.Bana sorarsanız ben belgeselleri daha çok seviyorum saman yolunda Ayna belgeseli ile dünyayı geziyorum.
EN ÇOK YERLİ DİZİ İZLİYORUZ

Yapılan Anketin en ilginç sonuçlarından biri ise Türk halkının yerli dizi hastası olduğunu gözler önüne serdi. Araştırmaya göre Türk halkının yüzde 39.8'i yerli dizi izlemek için televizyon karşısına geçiyor. Halkın yüzde 9.1'i haberleri izlemek amacıyla televizyon karşısına geçerken yüzde 7.7'si yarışma programları, yüzde 7.2'si magazin programları, yüzde 5.4'ü film, yüzde 5.3'ü spor programları, yüzde 5.2'si müzik-eğlence programları, yüzde 4.6'sı ise kadın programları izlemek için televizyon karşısına geçiyor.
Hoşça ve sağlıklı kalın.dizilerin esiri olmayın.
17.10.2011 10:58
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Konuyu Kapat 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi