Konuyu Kapat 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLATLIYA GENÇ İDARECİLER
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
Değerli okurlarım ramazan nedeniyle daha önce yazmam gereken bir yazıyı gecikmiş olarak sizlere aktarıyorum.
“Polatlımızda yaprak dökümü” başlıklı yazımda Polatlımızda idarecilerimizin değiştiğini yazmıştım.
4-5 yıl Polatlımız hizmet veren ve tayinleri çıkan idarecilerimizin yerine yenileri atandı. Başsavcımız, Paşamız, Başhekimimiz Emniyet amirimiz, jandarma komutanımız ,Bölge trafik amirimiz, müftümüz yeni görevlerine başladılar paşamız dışında hepsine hayırlı olsun ziyaretinde bulundum tanışma fırsatı yakaladım.
Yeni idarecilerimizin hepsi tıpkı kaymakamımız gibi genç aktif ve idealist insanlar . Polatlı Topçu ve füze Okulu komutanımız Ergüder TOPBAŞ Göreve başladı bu hafta inşallah ziyaretine gideceğim.Genç Baş hekimimiz Aşır ERASLAN Bir süre önce göreve başladı. Baş savcımız Naim Karaağaç ile tanıştık bir kaç defada hastanemize başhekimliğe ziyarette bulundu, genç ve aktif bir idarecimiz,Emniyet müdürümüz Harun TÜZEL Polatlımızın sorunlarına duyarlı Genç bir müdürümüz,vatandaştan şikayetlerini 155 polis imdat telefonuna bildirmelerini istedi,Ayrıca çalışmayan mobese kameraları konusunda detaylı bir çalışma yaparak araştırma yapacağını söyledi.Jandarma komutanımız Binbaşı Hakan BOSTON Görevine titiz fakat dışa yansıtmayan reklam yaparak medyaya fazla çıkmak istemeyen bir komutanımız.Bölge trafik amirimiz Şaban ŞEN Soyadı gibi şen bir insan E-90 Karayolu ondan sorulur, Şaban bey kazalar nedeniyle sürücülerin kurallara uymalarını önerdi.Genç müftümüz çok aktif ve sevecen bir insan eski müftümüzü aratmayacağa benziyor .Cuma vaazlarında sohbet konuşmalarında ilgiyle dinleniyor şimdiden halkımızın beğenisini kazandı.Bu arada en önemlisi Belediye Başkanımızda genç sayılır ikinci dönem görev yapıyor diye orta yaş grubuna almayalım.İlçemizdeki idarecilerin görev yaparken uyum içinde olmaları dişlilerin birbirine uyum sağlaması her zaman Polatlımızın yararına olmuştur idarecilerimizin yaptıkları olumlu işleri köşemde nasıl övüyorsam bir görevi yaparak olumsuzlukları da yazarak bir ombudsman vatandaşlık görevimi yaparak uyarılarımı ve olumlu eleştirilerimi yazıyorum. “Gazetecilikte ombudsman, halk temsilcisi, halkın sözcüsü ve koruyucusu demektir. Yayın yoluyla haksızlığa uğrayanları temsil eder.” Polatlımızda görev yapan idarecilerimiz Polatlımıza kazandırdıkları eserlerle anılırlar ..her idareci bırakmalı bir eser “eseri olmayanın yerinde yeller eser “ yeni idarecilerimizin de rutin işler dışında yapacakları yeniliklerle Polatlımıza eserler bırakacaklarına inanıyorum,Yeni öğretim yılının eğitim camiamıza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyor, idarecilerimizin Hepsine görevlerinde başarılar diliyorum.
Hoşça ve sağlıklı kalın
22.09.2011 19:48
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Konuyu Kapat 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi