Konuyu Kapat 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BÜTÜN TÜRKİYE BU İKİ KİŞİYİ ARIYOR
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
Değerli okurlarım Türkiye’de her iki kişiden birisi Ak Partiye Oy vermiş fakat bu iki kişi bulunamıyor. Vatandaşlar soruyor oyu veren bu iki kişiden birisi Bahçeli’mi ,Kılıçtaroğlu’mu oy verdi Diye soruyor” maalesef her ikisi de ben vermedim diyormuş.Internet de en çok tıklanan soru bu olmuş.

USTALIK DEVRİ BAŞLADI
Yıllardır çarşı camii ve çevresini yazıyorum.
Çarşı caminin şadırvanını, tuvaletini, cenaze alanını, otoparkını
Her şeyini yazıyordum, oto parkın üstü dökülüyordu altına su sızdırıyordu, Eski belediye Başkanımız Sami ÇAY Zamanında meydan düzenlenmiş sebze hali kaldırılmış meydan genişletilmiş çarşı camiine ek merdiven konulmuştu ,Meydanın açılış gününde Sami bey babasını kaybetmiş ve ilk cenaze namazı da babasının olmuştu fakat yapılan işçilik zayıf olduğu için yine ortam deforme olmuştu , Daha sonra bir firmaya tekrar yaptırılan meydan yine hava şartlarına dayanmamıştı.
Fakat Başkan çelik mühendis olmadığı halde yapılan işçiliği gördüğümüzde ustalık döneminin başladığını gözlemliyoruz, oto parkın üstü tamamen yalıtım zifti ile kat kat döşendikten sonra
Üzerine çok kaliteli parkeler konuyor cenaze alanına musalla taşı üç adet çok güzel kalebodurdan yapılmış üzerine tak yapılmış altına süs havuzu konuyor,iş bankasının karşısına tekrar şadırvan yapılıyor,işçilik çok kaliteli görünüyor.mühendisler ve fen işleri müdürümüz Erdal bey her gün denetliyor, ortaya muhteşem bir eser çıkacağa benziyor.
İNSANIN ÖLESİ GELİYOR
Hep Ankara Karşıyaka mezarlığında olduğu gibi bir cenaze merasim alanı düşlerdim,dirimize saygımız yok hiç olmazsa ölümüze saygımız olsun diyordum,cenaze merasim alanının
Üzerinin modern çadır şemsiyelerle açılır kapanır olması elektronik ekranda ölenlerin isminin alt yazı olarak geçmesi iki minare arasına ramazan ayında mahya asılması, alt kat tuvaletlerin camlarının yapılması ve en önemlisi cenazelerde ilk sıranın bir ucunun yok yok bakkaliyesi bir ucunun iş bankasına kadar uzaması yüzünden camiden inenlerin merdivenlerde mahsur kalması ve arka sıraya geçememesinin önlenmesi için çiçekliklerle sınır çizilmesini üzerine ”çiçeklik dışına saf tutmayın “yazılı tabela asılmasını istemiştim,
Burada tek noksan gördüğüm projenin taslak resminin inşaat alanına konulmamasıdır, büyük projelerde olduğu gibi renkli çıktı alıp dev bir panoya konarak “bu inşaat bittiğinde böyle olacak” diye halkın merakını gidermek gerekir ayrıca Belediyenin reklamı da olur,İmar müdürümüz “Erol bey hemen 2 adet koyacaktır.”
Galiba başkanın danışmanları bunu akıl edememişler.
Ramazan ayında tıpkı Taziye evinde olduğu gibi Polatlımız muhteşem bir esere kavuşur inşallah
Yakup ustaya ve ekibine bu eseri Polatlıya kazandırdığı için teşekkür ederken 2 yıldır bekleyen Ted koleji altındaki Bağlarbaşı caddesinin de yapılması için kalfalarına talimat vermesini diliyorum.İŞ BİLENİN KILIÇ KUŞANANINDIR.
“Her idareci bırakmalı bir eser eseri olmayanın yerinde yeller eser.”
Hoşça ve sağlıklı kalın
29.06.2011 12:04
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Ziyaretçi
Misafir

Yorum: #2
Cvp: BÜTÜN TÜRKİYE BU İKİ KİŞİYİ ARIYOR
AH MAHİR ABİ SENİN KIYMETİ BU POLATLI BİLMEDİ YA ONA YANARIM AHHHHHHHHHHHH NE BİR ÇAGIRSALAR MAHİR BEY BU İŞLER NASIL OLUR DİYE AMA NERDE BELKİ ÖLÜNCE ANLARLAR AMA SEN GİDE VAZ GEÇME BU AZMİNDEN FİKİRLERİNDEN SAYGILARIMIZLA POLATLI GENÇLİK
29.06.2011 15:21
Konuyu Kapat 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi