Konuyu Kapat 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAKAN YARDIMCISI OLMAK İSTİYORUM
Yazar Konu
Mahir Yavaş
Haberci & Yazar

Bilgiler
Yorum Sayısı: 73
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
Başbakanımızın açıklamasına göre ilkokul mezunları meclis dışından atama yapılarak “Bakan yardımcısı” olabilecekmiş, Başbakanımız örnek olarak KOÇ VE SABANCIYI örnek göstermiş, Gerçektende her şey okumakla olmuyor,”okumak cahilliği alır eşeklik bakii kalır” diye atalarımız boşuna söylememiş.
Ülkemizde ne dahiler var ne mucitler fakat değerlendirilmiyor. ilkokul mezunu olup suyla çalışan araba yapan vatandaşlara yıllarca sahip çıkılmadı, değerlendirilmedi,
Başbakanımızın dediğine göre kendisini ispatlamış başarılı ilkokul mezunu bakan yardımcısı olabilir diyor ve aynen beni tarif ediyor .
Hiçbir menfaat gözetmeden Arkamda hiçbir kuruluş , hiçbir siyasi olmadan tek başıma Ankara Polatlı E-90 Karayolunun çift yol olması için 2 Defa Cumhurbaşkanına çıktım 250 metre boyunda tam 17 bin imza topladım,
mücadelesini verdiğim yolda 8 ekim 1994 de saat 17 de 17,km de karşı şeritten üzerime uçan otomobil ile çarpıştım karşı araçta 3 kişi öldü ben 17 kırıkla kurtuldum 17 gün komada kaldım,Şu ana kadar 26 defa ameliyat oldum.
Polatlıda ilk çevre derneğini kurdum,ilk sigarayla mücadele kampanyasını ,başlattım, Polatlıda ilk radyolardan biri olan Mega FM’i kurdum,dört yola asmış olduğum kanguru logosu üzerine İngilizce “il olmak istiyoruz ”afişim 26 defa ulusal basında haber yapıldı.Polatlının ismini duyurmak için kelleyi koltuğa alıp ırak lideri Saddam HÜSEYİN’İN Kızını istedim dünya televizyonlarına “dünyanın en cesur erkeği Polatlıdan çıktı diye haber oldum,Polatlıda ilk defa sivil toplum kuruluşlarından plaket aldım.İlkokul mezunu olarak 2 defa Hürriyet gazetesinden ödül aldım.
Polatlı 13 Eylül şenlikleri için genel kurmay başkanı orgeneral yaşar Büyükanıt’a mektup yazdım davet ettim ,gösteri uçaklarıyla,atlı süvarileri ile geldi,10 yıldır Polatlıya vali gelmiyor diye yeni Ankara valimiz Alaaddin YÜKSEL’E Yazdım valimiz ziyaretime geldi.
Ulusal basında en çok haberi olan kişiyim.
Beyaz ay derneği,gazeteciler derneği ,Green Peace yeşil Barış üyesiyim, kent konseyi sağlık çalışma gurubu başkanıyım.
En azından Başarılarını dünyaya duyurmuş Beypazarı eski belediye başkanı Mansur yavaşın kardeşiyim aynı fabrikanın imalatı olduğumuz için az buçuk bir şeyler bulaşmıştır diye düşünebilirsiniz, Polatlı için bu güne elimden gelen tüm fikir ve önerilerimi ,hangi siyasi parti gelirse gelsin tüm idarecilerle belediye başkanları ile paylaştım,daha iyi yaşanabilir bir Polatlı için köşemden yazarak insanları yönlendiriyorum.
Siyaset üstü tüm kesimden insanlarla sosyal yönü en çok olan kişiyim ,Yoksa ben ”Dahimiyim neyim?”
Bir ilkokul mezunu olarak Polatlı için en çok çalışan fikir üreten bir kişi olarak ben bakan yardımcısı olabilir miyim .”yorum sizin”
Bakan yardımcısı olursam size ilginç projelerimi ileride açıklayacağım.
Hoşça ve sağlıklı kalın
11.06.2011 11:27
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Konuyu Kapat 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi